Prethodni mandati

Izbori 2012. - Izborni period 2012.-2016. - PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA (Izbor Općinskog vijeća)

Mustafa Ružnić,

rođ. 25.05.1980.

 

Izbori 2008. - Izborni period 2008.-2012. - PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA (Izbor Općinskog vijeća)

Haris Ćoralić,

rođ. 20.09.1982.

 

Izbori 2004. - Izborni period 2004.-2008. - PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA (Izbor Općinskog vijeća)

Rifet Hozanovic,

rođ. 19.08.1970.

 

Izbori 2000. - Izborni period 2000.-2004. - PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA (Izbor Općinskog vijeća)

Husnija Miskić,

rođ.01.10.1971.

 

Izbori 1997. - Izborni period 1997.-2000. - PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA (Izbor Općinskog vijeća)

Zuhdija Dizdarević,

rođ. 02.11.1960.

 

Transformacija Skupštine opštine u Općinsko vijeće, i Predsjednika Skupštine opštine u Predsjedavajućeg Općinskog vijeća,

Mandatni period 1994.-1997. - PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA (Izbor Općinskog vijeća)

Ibrahim-Baja Prošić,

rođ. 19.02.1956.

 

Izbori 1990. - Izborni period 1990.-1994. - PREDSJEDNICI SKUPŠTINE OPŠTINE (Izbor Skupštine opštine)

Mandat 1990.-1991.

Alaga Topić,

rođ. 10.06.1949.

Mandat 1991.-1992.

Fikret Kovačević,

rođ. 29.03.1964.

Mandat 1992.-1993.

Natko Muhamedagić,

rođ. 05.08.1954.

Mandat 1993.-1994.

Ćazim Budimlić,

rođ. 03.01.1947.

 

Izbori 1986. - Izborni period 1986.-1990. - PREDSJEDNICI SKUPŠTINE OPŠTINE (Izbor Skupštine opštine)

Mandat 1986.-1988.

Omer Bajramović,

rođ. 10.08.1945.

Mandat 1988.-1990.

Mustafa Ćoralić,

rođ. 11.06.1948.

 

Izbori 1982. - Izborni period 1982.-1986. - PREDSJEDNICI SKUPŠTINE OPŠTINE (Izbor Skupštine opštine)

Mandat 1982.-1983.

Avdo Šepić,

15.03.1945. - 05.12.2010.

Mandat 1983.-1984.

Mehmed-Braco Abdić,

rođ. 11.07.1944.

Mandat 1984.-1985.

Hasnija Omanović,

14.03.1937. - 14.03.1985.

Mandat 1985.-1986.

Ismet Hrle,

rođ. 25.06.1940. (Stolac)

 

Izbori 1978. - Izborni period 1978.-1982. - PREDSJEDNIK SKUPŠTINE OPŠTINE (Izbor Skupštine opštine)

Hilmija-Hilmo Omanović,

10.01.1929. - 27.04.2006.

 

Nakon Ustavne reforme Izbori 1974. - Izborni period 1974.-1978. - PREDSJEDNIK SKUPŠTINE OPŠTINE (Izbor Skupštine opštine)

Esad Muhamedagić,

16.03.1927. - 10.08.1999.


Print   Email