Prethodni mandati

Izbori 2012. - Izborni period 2012.-2016. - općiNSKI načelNIK (Direktni izbor građana - 14658 glasova)

 

Nermin Ogrešević,

ro?. 19.12.1972.

 

Izbori 2008. - Izborni period 2008.-2012. - općiNSKI načelNIK (Direktni izbor građana - 10089 glasova)


Nermin Ogrešević,

ro?. 19.12.1972.

 

Izbori 2004. - Izborni period 2004.-2008. - općiNSKI načelNIK (Direktni izbor građana - 6298 glasova)


Nermin Ogrešević,

ro?. 19.12.1972.

 

Izbori 2000. - Izborni period 2000.-2004. - općiNSKI načelNIK (Izbor općinskog vijeća)


Zuhdija Dizdarević,

ro?. 02.11.1960.

 

Izbori 1997. - Izborni period 1997.-2000. - općiNSKI načelNIK (Izbor općinskog vijeća)


Mesud Mustedanagić,

ro?. 15.04.1963.

 

Transformacija funkcije Predsjednika Izvršnog odbora u općinskog načelnika, 1994.

Mandatni period 1994.-1997. - općiNSKI načelNIK (Izbor općinskog vijeća)


Sabid Lipović,

ro?. 26.05.1959.

 

Izbori 1990. - Izborni period 1990.-1994. - PREDSJEDNICI IZVRŠNOG ODBORA SKUPŠTINE OPŠTINE CAZIN (Izbor Skupštine opštine)

Mandat 1990.-1991.


Hase Hajrulahović,

ro?. 11.03.1959.

Mandat 1991.-1992.


Ahmet ?ović,

ro?. 20.12.1942.

Mandat 1992.-1993.


Muhamed Osmanagić,

ro?. 31.07.1946.

Mandat 1993.-1994.


Muhamed Samardžić,

ro?. 23.01.1957.

 

Izbori 1986. - Izborni period 1986.-1990. - PREDSJEDNICI IZVRŠNOG ODBORA SKUPŠTINE OPŠTINE CAZIN (Izbor Skupštine opštine)

Mandat 1986.-1988.


Slavko Periši?,

ro?. 20.08.1939. (Nevesinje)

Mandat 1988.-1989.


Husein-Dole Doli?,

ro?. 01.01.1959.

Mandat 1989.-1990.


Muhamed-Begi Beganović,

ro?. 26.11.1942.

 

Izbori 1982. - Izborni period 1982.-1986. - PREDSJEDNICI IZVRŠNOG ODBORA SKUPŠTINE OPŠTINE CAZIN (Izbor Skupštine opštine)

Mandat 1982.-1984.


Ismet Hrle,

ro?. 25.06.1940. (Stolac)

Mandat 1984.-1985.


Mirzo-Miro Jušić,

10.11.1953. - 14.03.1985.

Mandat 1985.-1986.


Slavko Periši?,

ro?. 20.08.1939. (Nevesinje)

 

Izbori 1978. - Izborni period 1978.-1982. - PREDSJEDNIK IZVRŠNOG ODBORA SKUPŠTINE OPŠTINE CAZIN (Izbor Skupštine opštine)


Idriz Zuli?,

ro?. 10.06.1939. (Bihać)

 

Nakon Ustavne reforme, Izbori 1974. - Izborni period 1974.-1978. - PREDSJEDNIK IZVRŠNOG ODBORA SKUPŠTINE OPŠTINE CAZIN (Izbor Skupštine opštine)


Kemal Hrle,

ro?. 12.05.1936. (Stolac)

Publish modules to the "offcanvs" position.